In steeds meer studies wordt van de studenten verwacht dat ze een analyse van (een deel van) een bedrijf kunnen maken. Alleen hoe leer je ze dat op een praktische manier aan?
In dit online college vertelt Henk Schilstra wat de verschillende onderdelen van een bedrijfsanalyse zijn en hoe je daarbij gebruik kunt maken van data. Hij doet dit aan de hand van het boek, een format voor een bedrijfsanalyse én de actuele dataset van 50 grote bedrijven die bij het boek horen. Op deze manier laat hij stap voor stap zien hoe een analyse opgebouwd wordt, geeft hij tips en tricks bij het gebruik van de data en de analyse daarvan én laat hij praktijkvoorbeelden zien van bedrijfsanalyses die studenten hebben gemaakt.
Als docent krijg je gelijk inzicht hoe je deze methode in kunt zetten.
Ben je docent in het hoger onderwijs en wil je niets missen? We informeren en inspireren je graag met onze e-mailnieuwsbrieven. Laat ons weten waarover je op de hoogte gehouden wilt worden!