Regelmatig geven docenten aan het prettig te vinden om ervaringen van docenten uit de praktijk te horen. Hogeschooltaal adviseert graag over de mogelijkheden, maar wat is er leuker dan te luisteren naar de ervaringen van docenten die Hogeschooltaal daadwerkelijk gebruiken?
Retta van Groeningen – Docent bij de opleidingen: Tuinbouw & Agribusiness, Food, Commerce & Technologie, Landscape & Environmentmanagement, Dier in Duurzame Samenleving – Hogeschool InHolland
Brandon Bouwmans – Docent Nederlands – Social Work Rotterdam – Hogeschool Inholland
Mieke Pulles – Fontys Bedrijfsmanagement MKB / Automotive Management – Docent Communicatie – Fontys Hogeschool Eindhoven
Om die reden organiseren wij deze Virtual Classroom. In een interactieve setting geven we, met een drietal taaldocenten, antwoord op de vraag: op welke manier kunnen we taalonderwijs met Hogeschooltaal vormgeven? Ook hebben we het over taalonderwijs in het algemeen en over hoe dit integraal kan worden aangeboden.
Door interactie te creëren, willen wij elkaar inspireren en handvatten bieden om het maximale uit het Hogeschooltaal-programma te halen. Tijdens deze sessie gaan we met elkaar in gesprek en staat het leren van elkaar centraal.
Simone Broers geeft docenten dagelijks advies over het gebruik van de methodes van Noordhoff. Vanuit deze rol neemt zij de leiding in het gesprek met docenten communicatieve vaardigheden uit het hoger onderwijs.
- Intensief aan de slag met Hogeschooltaal
- Handvatten vanuit diverse experts
- Elkaar helpen en inspireren